Znajdź obiekt w Bieszczadach:

Pokaż

W naszej bazie znajduje się: 230 obiektów turystycznych
Dodaj swój obiekt noclegowy

Zobacz widoki z naszych
kamer internetowch:

NOWOŚĆ !MAPA - Znajdź obiekt na mapie

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy rozkład jazdy, a w nim same wiosenne propozycje!

Dodano: 31-03-2017

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Nie wiesz jak zaplanować weekend? Zrób to z nami. Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy na najbliższe dni!

Wraz z wiosną w kalendarzu imprez pojawia się coraz więcej ciekawych wydarzeń. Warto także odwiedzić Muzeum Historyczne oraz sanocki skansen. Wydłużają się godziny zwiedzania!

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 1 do 30 kwietnia

w godz. od 9.00 do 16.00

Wystawy stałe i czasowe (Ikony, Bogdańscy – rodzina malarzy z Jaślisk, Judaika i sztuka sakralna w zbiorach Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku) otwarte są w okresie od 1 maja do 31 października od wtorku do niedzieli w godz. od 9.00 do 16.30 Obiekty ekspozycyjne na Galicyjskim Rynku dostępne są dla zwiedzających bezpłatnie codziennie w określonych godzinach: SPRAWDŹ TUTAJ => GR_plan_godziny

W ten weekend można odwiedzić wiele ciekawych wystaw, obejrzeć spektakle teatralne czy obejrzeć dobry film!

31 marca

1 kwietnia

2 kwietnia

31 marca

1 kwietnia

2 kwietnia