Znajdź obiekt w Bieszczadach:

Pokaż

W naszej bazie znajduje się: 230 obiektów turystycznych
Dodaj swój obiekt noclegowy

Wkrótce odbędzie się: imprez w Bieszczadach
Dodaj informację o nowym wydarzeniu

Zobacz widoki z naszych
kamer internetowch:

NOWOŚĆ !MAPA - Znajdź obiekt na mapie

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: „Imię demona”, wystawy i szeroko otwarte drzwi muzeów

Dodano: 17-03-2017

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Wraz z wiosną w kalendarzu imprez pojawia się coraz więcej ciekawych wydarzeń. Warto także odwiedzić Muzeum Historyczne oraz sanocki skansen. Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy na ten weekend.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 2 listopada do 31 marca

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 15:00
pt. 9:00 – 15:00
sob. 9:00 – 15:00
niedz. 9:00 – 15:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 1 listopada do 31 marca

w godz. od 9.00 do 14.00

Wystawy stałe i czasowe (Ikony, Bogdańscy – rodzina malarzy z Jaślisk, Judaika i sztuka sakralna w zbiorach Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku) otwarte są w okresie od 1 maja do 31 października od wtorku do niedzieli w godz. od 9.00 do 16.30 Obiekty ekspozycyjne na Galicyjskim Rynku dostępne są dla zwiedzających bezpłatnie codziennie w określonych godzinach: SPRAWDŹ TUTAJ => GR_plan_godziny

 

17 marca (piątek)

18 marca (sobota)

19 marca (niedziela)

17 marca (piątek)

18 marca (sobota)

19 marca (niedziela)