Kontroler jakości DO-MET

Data dodania: 2022-11-10 11:57:26
#ID: 39801

Zatrudnimy pracownika do Działu Kontroli Jakości

Wymagania:

·         biegła umiejętność czytania rysunku technicznego;

·         umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, współrzędnościowa maszyna pomiarowa, itp.;

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym;

·         umiejętność obsługi komputera - system operacyjny Windows, pakiet Office;

·         mile widziana znajomość technik jakościowych - APQP, MSA, itp.;

·         znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

·         wykształcenie średnie lub wyższe.

Opis stanowiska pracy:

·         praca w laboratorium pomiarowym,

·         pomiary gotowych detali zgodnie z wymaganiami rysunkowymi,

·         obsługa maszyny pomiarowej CMM, chropowatościomierza, konturografu, projektora pomiarowego, wysokościomierza.

·         wzorcowanie i kalibracja przyrządów kontrolno-pomiarowych,

Oferujemy:

·         Umowę o pracę;

·         Wynagrodzenie + premia miesięczna;

·         Stabilne zatrudnienie;

·         Pracę na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym;

·         Możliwość dalszego kształcenia się i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres

dominik@do-met.pl
Kontakt telefoniczny możliwy pod nr tel. : 605 269 841 lub 13 4645194

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z bieszczady24.pl