Podróże pod gwiazdami: bieszczadzkie spotkania podróżników

Data wydarzenia: 2018-08-10

NOWY ŁUPKÓW, KOMAŃCZA/BIESZCZADY. Od 10 do 12 sierpnia w Grzegorzówce potrwają bieszczadzkie spotkania podróżników.Pomysł pojawił się z chęci spotkania się, zainspirowania i posłuchania ciekawych historii. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy są ciekawi świata.Co będzie działo się podczas spotkań?

Będą historie z podróży. Zaproszono ludzi, którzy podzielą się swoimi historiami. Nie w zamkniętej sali, jak wszystkie spotkania podróżnicze, a pod gołym niebem, na zielonej trawie lub na balotach słomy,czyli po bieszczadzku.
Będzie ognisko, a jak ognisko to  gitarka i śpiewy.
Będzie gotowanie gruzińskiego jedzenia - prawdziwa Gruzinka nauczy Was, jak gotować gruzińskie danie. A później będzie można to zjeść!
Będzie indiańskie tipi.
Będzie chillout. Odpoczywanie od zgiełku miasta, codzienności i rutyny gwarantowane.

O Grzegorzówce:
Między Komańczą, a Cisną zjeżdżamy na Łupków. Następnie mijamy ostatni sklep spożywczy, dojeżdżamy do końca asfaltu i jeszcze kawałek żwirówką. Potem trzeba tylko pokonać rzekę i jesteśmy na miejscu.

Wstępne informacje organizacyjne:

Udział jest darmowy. Jedyny koszt to pole namiotowe w kwocie 15zł od osoby za dobę. Trzeba mieć swój namiot. Woda – jest. Prąd – tylko w ważnych sytuacjach. Prowiant warto kupić wcześniej, bo droga do najbliższego sklepu liczona jest w kilometrach.
Zaczynamy w piątek wieczorem (10 sierpnia). W ciągu dnia warsztaty kuchni gruzińskiej, spacery po Bieszczadach, słodkie „nicnierobienie” i odsypianie nocnych szaleństw.
źródło: fp Grzegorzówka


Lokalizacja: Nowy Łupków (Nowy Łupków)