Znajdź obiekt w Bieszczadach:

Pokaż

W naszej bazie znajduje się: 230 obiektów turystycznych
Dodaj swój obiekt noclegowy

Zobacz widoki z naszych
kamer internetowch:

NOWOŚĆ !MAPA - Znajdź obiekt na mapie

Dynamiczny samochód na każde warunki

Dodano: 31-01-2017

Mieszkanie w górach ma wiele zalet. Piękne widoki, wspaniała atmosfera czy czyste powietrze to tylko niektóre z nich. Niestety, życie w Bieszczadach nie jest wolne od trudności. Jedną z tych, które dotykają praktycznie każdego z nas są ciężkie warunki na drogach. Właśnie dlatego warto wyposażyć się w odpowiedni samochód, który poradzi sobie na każdej trasie.

Nie da się ukryć, że kupno samochodu, który miałby mocny silnik, doskonale radził sobie zarówno na gładkiej asfaltowej szosie, jak i na górskiej wyboistej drodze a przy tym prezentował się dobrze może być zadaniem trudnym. Na szczęście, na rynku pojawiają się modele, które są w stanie sprostać wszystkim tym wyzwaniom. Jednym z nich jest z całą pewnością Ford Ranger Wildtrak. Warto poznać go lepiej.

 

Elegancka stylistyka

Większość z nas uważa, że auto, które ma doskonale sprawdzać się w jeździe terenowej nie może być elegnackie. Jest to przecież samochód, który powinien być przede wszystkim praktyczny i wytrzymały. Ford Ranger Wildtrak to samochód, który przełamuje te stereotypy. Mamy bowiem do czynienia z nowoczesną, nieco zadziorną sylwetką nadwozia, która w połączeniu z takimi elementami jak duże, eleganckie reflektory czy chromowane elementy tworzy ciekawą i spójną całość.

Ergonomiczna linia nadwozia posiada dodatkowe wzmocnienia, które sprawiają, że auto jest naprawdę solidne i trwałe. Również wnętrze Forda Rangera Wildtrak prezentuje się doskonale. Ergonomiczne fotele idealnie dopasowujące się do kształtu ciała, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjna deska rozdzielcza, dzięki której wszystko znajduje się pod ręką tworzą spójną całość, która jest w stanie przekonać nawet najbardziej wymagających kierowców.

 

Nowoczesne rozwiązania dla komfortu i bezpieczeństwa

Jazda po górskich bezdrożach czy leśnych drogach bywa niebezpieczna. Co więcej, nierówna nawierzchnia, liczne podjazdy czy wyboje sprawiają, że nawet stosunkowo niedaleka trasa może bardzo nas zmęczyć. Wiele osób poszukuje więc samochodu, który będzie w stanie zniwelować te niedogodności do minimum. Trzeba przyznać, że Ford Ranger Wildtrak jest takim właśnie samochodem. Przede wszystkim w samochodzie tym możemy znaleźć szereg innowacyjnych systemów i technologii, które zwiększają nasze bezpieczeństwo oraz komfort prowadzenia auta. Wśród nich wymienić możemy chociażby system Ford SYNC 3. Jest to nowoczesne narzędzie, które nie tylko pozwala na głosową obsługę funkcji takich jak oddtwarzacz muzyczny czy telefon, ale również umożliwia szybkie połączenie ze służbami ratowniczymi. Funkcja Emergency Assistance uruchamia się, gdy dojdzie do wypadku, w momencie aktywacji poduszki powietrznej. Możemy więc mieć pewność, że w trudnej sytuacji uda nam się uzyskać pomoc. To jednak nie wszystko. W samochodzie tym znajdziemy bowiem również takie funkcje jak: system stabilizacji przyczepy czy układ kontroli, którego zadaniem jest ochrona przed wywróceniem auta oraz regulowanie prędkości zjazdu ze wzniesień.

 

Moc, która zaskakuje

Samochód, który musi radzić sobie w każdych warunkach musi być nie tylko bezpieczny, ale również mocny. Ford Ranger Wildtrak nie zawodzi w tej materii. Producent oferuje silniki wysokoprężne o pojemności 2,2 l TDCi Duratorq. To nowoczesne jednostki napędowe, które charakteryzują się wysokim momentem obrotowym oraz stosunkowo niewielkim zużyciem paliwa. Dzięki temu Ford Ranger jest samochodem dynamicznym i zwrotnym, który doskonale radzi sobie z podjazdami, wysokimi wzniesieniami czy drogami pełnymi zakrętów. Jednocześnie jest to auto, które pozwala jeździć ekonomicznie. Co ważne producent oferuje silniki dostępne w dwóch wariantach mocy: 130 KM z 6-stopniową ręczną skrzynią biegów lub 160 KM z 6-stopniową skrzynią automatyczną lub ręczną przekładnią. Znalezienie wariantu najbardziej dopasowanego do naszych potrzeb nie jest więc trudne.

Podsumowując, jeśli zdarza nam się przemierzać leśne drogi, narzekać na wyboje lub zmagać się z błotem lub śniegiem warto kupić taki samochód, który poradzi sobie w każdych warunkach. Jak przekonują zadowolone głosy posiadaczy tego samochodu – Ford Ranger Wildtrak jest propozycją, którą warto wziąć pod uwagę.

Artykuł sponsorowany