LESKO: Rusza rozbiórka dworca autobusowego (WIZUALIZACJA)

LESKO / PODKARPACIE. Jak informuje Adam Snarski, burmistrz Lesku, dziś (17 bm.) ruszają prace rozbiórkowe dworca PKS w Lesku.

– Pierwszy etap prac, które potrwają do końca tygodnia, a będą one polegały na rozbiórce obecnych peronów, dlatego zmianie ulegnie organizacja ruchu pojazdów autobusowych na dworcu. Autobusy będą podjeżdżać na plac od strony południowej – w okolicy sklepu BHP. W dniach 17-20 października 2023 r. prosimy podróżnych o korzystanie z pomieszczenia poczekalni, która będzie udostępniona w godzinach kursowania autobusów. Z uwagi na wykonywane roboty rozbiórkowe prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności – podkreśla Adam Snarski, burmistrz Leska.

 

Burmistrz zapewnia, że Miasto i Gmina Lesko będzie informować na bieżąco o postępie prac, publikując jednocześnie wizualizację obiektu, który powstanie.

– Chcę pokazać Państwu jak docelowo będzie wyglądał nasz dworzec. Co prawda, prace będą etapowane i rozciągnięte w czasie. Niemniej jednak, mam nadzieję, że efekt końcowy wszystkich nas zadowoli – nas mieszkańców, naszych gości oraz turystów – kończy włodarz Leska.

Zdjęcia i wizualizacje: Adam Snarski Burmistrz Leska, fb


17-10-2023


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie