„Najpiękniejsza palma wielkanocna”. Weź udział w konkursie!

SANOK. Kontynuując kilkuletnią tradycję, Powiat Sanocki wspólnie z Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku i Parafią Rzymsko-Katolicką pw. Chrystusa Króla Sanoku organizują 24 marca 2024 r. X Niedzielę Palmową na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie.

W programie m.in.: konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, pokazy obyczajów wielkanocnych, kiermasz potraw i ozdób wielkanocnych, gry, zabawy i warsztaty dla dzieci (więcej szczegółów wkrótce na plakacie).

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę, który rozpocznie się dnia 24 marca 2024 r. o godz. 11.20  Regulamin poniżej

Zgłoszenia udziału w konkursie można kierować na adres:

  • Starostwo Powiatowe w Sanoku, ul. Rynek 1,  38-500 Sanok lub pocztą elektroniczną: promocja@powiat-sanok.pl z dopiskiem „konkurs wielkanocny” do dnia 4 marca 2024 r.

Zgłoszenie jest warunkiem koniecznym udziału w konkursie i ewentualnego otrzymania nagrody.

Koła Gospodyń Wiejskich oraz inne podmioty i wystawców, którzy chcą zorganizować swoje stoisko podczas Niedzieli Palmowej w Skansenie prosimy o kontakt z Panem Pawłem Królikowskim pracownikiem MBL tel. 604 413 315, jak również  zgłoszenia stoisk ( liczba miejsc ograniczona).

źródło: Powiat Sanocki fot. archiwum redakcji


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Relacja z Niedzieli Palmowej w sanockim Skansenie 2023 r.:

SANOK: Barwna Niedziela Palmowa w skansenie (ZDJĘCIA, VIDEO)

16-02-2024


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie