Szef kuchni (kucharz/kucharka)

Data dodania: 2022-09-15 07:59:41
#ID: 38678

Restauracja "Bacówka Polany" przyjmie do pracy szefa kuchni (kucharz/kucharka).

Zakres obowiązków:
- praca w restauracji (wydawanie posiłków z karty menu)
- przygotowywanie posiłków na małe imprezy okolicznościowe (do 60 osób)
- dbanie o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność organizacji pracy,
- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
- kreatywność
- dyspozycyjność
- samodzielność
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stabilne pewne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w energicznym zespole i przyjaznej atmosferze
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- możliwość zakwaterowania na terenie obiektu

Kontakt:
tel : 601-797-495
email: bacowka.polany@op.pl

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z bieszczady24.pl