Motoryzacja - obsługa sklepu , biura , magazynu - kobiety / mężczyźni

Data dodania: 2023-12-27 21:24:03
#ID: 48434

Motoryzacja - obsługa sklepu , biura , magazynu - kobiety / mężczyźni

Zatrudnimy : obsługa biura przyjęcia i wydania magazynowe, sprzedaż internetowa i stacjonarna lub osobę która lubi i chciałaby pracować przy motoryzacji : sprzedaż i dobór części, diagnostyka, drobne naprawy, audio i video samochodowe, elementy tuningowe, nowoczesne gadżety, sklep internetowy, serwisant elektroniki, informatyka, obsługa komputera, klimatyzacja w pojazdach, serwis, naprawa,

Przygotowujemy kilka nowych stanowisk pracy. Mile widziane osoby interesujące się motoryzacją - pozostałe do przyuczenia jeśli tylko będą miały takie zainteresowania.
Zgłoszenia chętnych oraz CV prosimy kierować na : otoelektronika@gmail.com. Telefon 504017830 w godzinach 7. 00 - 18. 00.
Prosimy o podanie numeru telefonu i dopisanie klauzuli “ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami. ).

Prosimy kontaktować się najlepiej e-mail, po przeanalizowaniu zawsze się odezwiemy ( niekoniecznie od razu ). Telefon nie zawsze możemy odebrać, gdyż pracujemy z klientami, aczkolwiek oddzwaniamy jeśli są nieodebrane połączenia.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z bieszczady24.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Inne
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Inne


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie