GŁOSUJ NA KONFEDERACJĘ W WYBORACH I JEJ KANDYDATÓW !!!

Data dodania: 2024-03-24 17:35:13
#ID: 50537

GŁOSUJ NA KONFEDERACJĘ W WYBORACH I JEJ KANDYDATÓW !!!

SERDECZNIE ZACHĘCAM DO GŁOSOWANIA NA KONFEDERACJĘ Wolność i Niepodległość I JEJ KANDYDATÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH I NASTĘPNYCH.


JEST TO JEDYNA PARTIA KTÓRA SPRZECIWIAŁA SIĘ I GŁOSOWAŁA ZAWSZE PRZECIWKO :


1. BEZPRAWNEMU ZAMORDYZMOWI COVIDOWEMU PODCZAS tzw. PANDEMII COVID-19 ( zamykanie służby zdrowia , zamykanie przedszkoli , szkół i uczelni , zamykanie prywatnych firm , bezprawne tzw. paszporty covidowe , nakładanie kar i mandatów za nieuleganie covidowemu bezprawiu itp. ) KTÓRY DOPROWADZIŁ DO ŚMIERCI PONAD 200 tysięcy POLAKÓW ( tzw. nadmiarowe zgony ) I UPADKU SETEK TYSIĘCY FIRM I INDYWIDUALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW.


2. PODNOSZENIU LUB NAKŁADANIU NA SPOŁECZEŃSTWO NOWYCH PODATKÓW , OPŁAT SKARBOWYCH i SKŁADEK UBEZPIECZENIOWYCH ( ponad 20 razy na poziomie krajowym podczas głosowań w Sejmie IX kadencji w latach 2019 – 2023 ).


3. OBEJMOWANIU UKRAIŃCÓW WSZYSTKIMI ( a nawet tworzonymi tylko dla nich ) PROGRAMAMI SOCJALNYMI I SPOŁECZNYMI ZWIĄZANYMI Z PRZEKAZYWANIEM IM MILIARDÓW ZŁOTYCH ( np. 500+ ) Z PIENIĘDZY ZABRANYCH W POSTACI PODATKÓW OBYWATELOM POLSKIM.


4. ROSZCZENIOM ŻYDOWSKIM DO POLSKIEGO MAJĄTKU NARODOWEGO SZACOWANYM PRZEZ ŚRODOWISKA ŻYDOWSKIE ( tzw. Przedsiębiorstwo Holokaust – organizacje żydowskie z USA i Izraela ) NAWET NA SETKI MILIARDÓW ZŁOTYCH ZA tzw. mienie bezdziedziczne ( bez spadkowe ) PO OBYWATELACH POLSKICH ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA WYMORDOWANYCH PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ NIEMCÓW I AUSTRIAKÓW Z III RZESZY NIEMIECKIEJ I ICH KOLABORANTÓW ( głównie Ukraińcy , Litwini , Łotysze ).


5. REGULACJOM UNII EUROPEJSKIEJ MAJĄCYM NA CELU OSŁABIENIE POLSKIEJ GOSPODARKI ( np. Zielony Ład ) I WPROWADZENIE ZAMORDYZMU ( np. cenzura w internecie ).


WSZYSTKIE POZOSTAŁE PARTIE Z BANDY PO OKRĄGŁYM STOLCU ( PiS , KO , PSL , Lewica ) POPIERAŁY TO WSZYSTKO A ICH POSŁOWIE I SENATOROWIE ORAZ EUROPARLAMENTARZYŚCI GŁOSOWALI ZA TYM BEZPRAWIEM , ZAMORDYZMEM I WYZYSKIEM NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA A ICH MARIONETKI NA SZCZEBLU SAMORZĄDÓW ( (bez)radni , prezydenci , burmistrzowie , wójtowie ) BEZ SPRZECIWU JAK BEZWOLNE CIELĘTA WPROWADZALI TO WSZYSTKO W NASZYCH MAŁYCH OJCZYZNACH ( miasta , gminy , powiaty , województwa ).


CZAS POWIEDZIEĆ DOŚĆ I WYRZUCIĆ TYCH FASZYSTÓW , TOTALITARYSTÓW , ZAMORDYSTÓW , WYZYSKIWACZY I ZŁODZIEI NA ZBITY PYSK I DAĆ SZANSĘ TYM KTÓRZY JESZCZE NIGDY NIE RZĄDZILI.


GŁOSUJĄC NA KONFEDERACJĘ GŁOSUJESZ ZA :


- NISKIMI I PROSTYMI PODATKAMI I OPŁATAMI LOKALNYMI Z TYCH KTÓRE ZOSTANĄ BO CZĘŚĆ W OGÓLE ZOSTANIE ZLIKWIDOWANA


- LIKWIDACJĄ ZBĘDNYCH BARIER BIUROKRATYCZNYCH UTRUDNIAJĄCYCH ŻYCIE GOSPODARCZE , SPOŁECZNE I POLITYCZNE


- WSTRZYMANIEM FINANSOWANIA W RAMACH LOKALNYCH PROGRAMÓW SOCJALNYCH DLA OBCOKRAJOWCÓW


- BLOKOWANIEM NA POZIOMIE SAMORZĄDU TAM GDZIE SIĘ TO TYLKO DA WSZELKICH REGULACJI UNII EUROPEJSKIEJ, KTÓRE ZWIĘKSZĄ KOSZTY ŻYCIA DLA NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA LUB BĘDĄ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB OGRANICZAŁY SZEROKO ROZUMIANĄ WOLNOŚĆ CZŁOWIEKA I OBYWATELA


PAMIĘTAJ !!!


INNE PARTIE I ICH MARIONETKI NA STANOWISKACH NIE ZAGWARANTUJĄ CI TEGO A WPROST PRZECIWNIE UTRZYMAJĄ OBECNY WYZYSK , TOTALITARYZM I ZAMORDYZM A NAWET GO ZWIĘKSZĄ JAK BĘDZIE TRZEBA.


TAK WIĘC NIE MA WYJŚCIA I MUSIMY GŁOSOWAĆ NA KONFEDERACJĘ Wolność i Niepodległość !


Rzeszów jest najważniejszy WIĘC NIE ZOSTAWIAJMY GO NA KOLEJNE LATA W RĘKACH OBECNYCH NIEUDACZNIKÓW I WYZYSKIWACZY Z BANDY CZWORGA ( PiS , KO , Trzecia Noga , Lewica ) CZY TEŻ ICH LOKALNYCH HYBRYD W POSTACI LOKALNYCH KOMITETÓW WYBORCZYCH LUB INNYCH ZAMORDYSTÓW I WYZYSKIWACZY, KTÓRZY JUŻ PRZEBIERAJĄ NOGAMI ABY TYLKO DORWAĆ SIĘ DO KORYTA I DAJMY SZANSĘ WOLNYM I NIEPODLEGŁYM POLAKOM Z KONFEDERACJI.


PAMIĘTAJCIE !!!


RZESZOWSKA RACJA = KONFEDERACJA

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z bieszczady24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Usługi i Firmy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Usługi i Firmy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie