operator maszyn CNC

Data dodania: 2024-10-18 19:02:07
#ID: 54679

Posiadasz wiedzę i umiejętności w zakresie maszyn CNC ?

7 000 - 12 000 brutto/msc.
[... link - niedostępny w ogłoszeniach bezpłatnych ...]

Obowiązki:
-przygotowanie programów sterujących pracą maszyn CNC,
-weryfikacja zleceń pod kątem wymagań technologicznych, możliwości wykonania zleceń i przewidywanych kosztów wytworzenia,
-tworzenie i modyfikowanie technologii produkcji wyrobów dla obniżania kosztów produkcji, poprawy jakości,
-planowanie produkcji,
-kontrola jakości wytwarzanych komponentów

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie programowania i obsługi obrabiarek numerycznych CNC,
-umiejętność samodzielnego przygotowywania programów obróbki CNC,
-doświadczenie w pracy z różnymi materiałami, takimi jak stal, aluminium, tworzywa sztuczne itp.,
-znajomość narzędzi i technologii obróbki skrawaniem,
-umiejętność czytania technicznych rysunków i dokumentacji technicznej
-znajomość rysunku technicznego oraz maszyn CNC

Oferujemy:
-umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy,
-atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju w firmie,
-szkolenia zawodowe, w tym kursy umożliwiające zdobycie uprawnień,
-pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
-możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 32195

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z bieszczady24.pl