SANOK : Otwarcie wystawy Gabrieli Gorączko

SANOK : Otwarcie wystawy Gabrieli Gorączko
25-11-2023 / 25-11-2023
Sanok ( Galeria o smaku kawy - Interpiano, 3 Maja, Sanok )
Wstęp wolny

Gabriel Gorączko jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na wydziale grafiki. Jej sztuka nie zna granic, czego dowodem są liczne udziału w ogólnopolskich i międzynarodowych wystawach. Jej prace zdobiły przestrzenie galerii w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Iranie, Chinach, Słowacji i Rumunii.


Jako zdobywczyni prestiżowych stypendiów, takich jak Instytutu Adama Mickiewicza, stypendium Prezydenta Wrocławia, oraz stypendium Rektora Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Gorączko kontynuuje swoją artystyczną podróż, angażując się w szeroko pojętą grafikę, artystyczny druk  cyfrowy, grafikę projektową, design, branding i ilustrację.


Obecnie artystka zaprezentuje w Sanoku swoją najnowszą kolekcję, zatytułowaną "Cisza". - Osobiście odkryłam nowe oblicze ciszy, gdy zaczęłam pracować zdalnie i spędzać większość czasu w swoim towarzystwie. To wtedy stała się głośna – mówi Gabriela Gorączko. – Prace znajdujące się na wystawie są twórczym uwolnieniem od wewnętrznego hałasu – dodaje.


Organizatorzy zapraszają na otwarcie wystawy 25.11.2023 o godz. 17:00 do Galerii o smaku kawy na sanockim deptaku. Wstęp wolny!

4CP986upWZ
ZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ