Street Food Polska Festival znów w Sanoku

Street Food Polska Festival znów w Sanoku
24-05-2024 / 26-05-2024
Sanok ( Rynek, Sanok )
Wstęp wolny

Street Food Polska Festival ponownie zawita do Sanoka. Starannie wyselekcjonowane food trucki serwujące potrawy z różnych stron świata to gwarancja, że nikt głodny nie odejdzie.

Będzie w czym wybierać, bo znajdziemy tu potrawy z mięsem, ale i bezmięsne, słodkie, ale i słone, w bułkach, lawaszu czy na ryżu. Kusić będą azjatyckie bułeczki bao czy makaron udon, koreańskie kurczaki w różnych glazurach oraz w panierce na styl amerykański, kraftowe hot dogi, jakich nigdzie indziej nie znajdziecie, lekkie ale pełne smaku orientalne lawasze z wołowiną lub kurczakiem.

Nie zabraknie mięs w stylu southern BBQ, czy klasycznych, ale wypasionych zapiekanek. Miłośnicy burgerów wybierać będą mogli wśród dwoch różnych stylów. Będzie duży wybór finger foodów, takich jak frytki z batata czy szprotki w panierce, którymi można podzielić się ze znajomymi.

Na słodko i bez wyrzutów kalorii zjecie owoce w czekoladzie, chrupiące paluchy churros, holenderskie wafle i belgijskie gofry. A do picia znajdzie się dobra, mocna kawa, zdrowe smoothie czy orzeźwiające lemoniady.

Zlot food trucków, organizowany przez Street Food Polska stał się już doroczną tradycją w naszym mieście. W tym roku odbędzie się w dniach 24-26 maja.

Szczegóły imprezy i więcej informacji na temat samochodów, które nakarmią nas w przyszły weekend znajdziecie TUTAJ

 

Zapraszamy serdecznie.

 

 

Materiały nadesłane

Artykuł sponsorowanyZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ