Wystąpienie Roberta Petki szeroko komentowane! (AUDIO, KOMENTARZ)

|

Wystąpienie Roberta Petki szeroko komentowane! (AUDIO, KOMENTARZ)

tvBieszczady.pl / Podczas spotkania w Birczy zainicjowanego przez Samorządową Inicjatywę Obrony Polskich Lasów dot. decyzji Ministerstwa Klimatu i Środowiska o ograniczeniu gospodarki leśnej i pozyskania drewna, głos zabrał zastępca wójta gminy Olszanica Robert Petka. Jego wystąpienie, opublikowane przez nasz portal w serwisie YouTube ma już ponad 50 tysięcy wyświetleń. Jest też szeroko komentowane przez widzów. – Naukowo jest udowodnione, że żaba gotowana powozili nie wyskoczy z garnka. My jesteśmy od lat jesteśmy tą żabą – mówił R. Petka. 

Całe wystąpienie Roberta Petki z Birczy publikujemy poniżej. To właśnie pod nim pojawiło na tę chwilę przeszło 300 komentarzy. 

– Nie dajemy się Polacy , walczymy cały naród który kocha Polskę – pisze Jack Sprawiedliwy.

– Tak, jesteśmy od lat tą żabą… ale przykre jest to, że naród ślepy i w tym garze mu wygodnie – dodaje osoba z profilu Rozmaitości,

– Brawo panie Petka, z tym przykładem budy dla psa trafił pan w dziesiątkę. Mamy dość tych wszystkich absurdalnych regulacji i podatków gminnych. To my jesteśmy gospodarzami na naszej ziemi i urzędasy nie będą nam dyktować co możemy robić na naszej ziemi – podkreśla PoppingTrendz.

– Jak dawno nie słyszałem takiego wystąpienia. Pozdrawiam wszystkich świadomych, mądrych mieszkańców Podkarpacia – pisze z kolei Jani Daniel.

– Takich samorządowców jak Pan Wójt – w całej Polsce nam potrzeba. Potrzebujemy mądrych i myślących urzędników, a nie popychadła bez mózgów – zaznacza Andrzej. 

Na zdjęciu Robert Petka, z-ca wójta gminy Olszanica. fot. arch. prywatne.

O komentarz do sprawy poprosiliśmy, głównego bohatera tej wypowiedzi. – Szeroki odbiór słów wypowiedzianych spontanicznie ma słodko gorzki smak. Z jednej strony jest satysfakcja, że ludzie dostrzegają ten problem. Z drugiej strony mam obawy, czy będziemy się w stanie przeciwstawić tej machinie obłędu – zaznacza Robert Petka.

źródło: Rzeszów24.pl


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Mocne słowa wójta PETKI: Jesteśmy gotowaną żabą! Pora protestować! (VIDEO)

Będziemy rezerwatem? „Rozpoczynają wyludnienie! Musimy działać!” (VIDEO)

05-03-2024


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie