BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wygląda na to, że przyszła wiosna. Czytelnicy przesyłają słoneczne zdjęcia z ogrodu. Zobaczcie sami!

Na razie panuje piękna aura, a słońce rozpieszcza ciepłymi promieniami. Zobaczymy, jak długo to potrwa. Meteorolodzy już donoszą, że niedługo nacieszymy się iście wiosenną aurą. Tymczasem kilka ciepłych ujęć z ogrodu naszego Czytelnika.

Warto zatrzymać w obiektywie aparatu lub kamery krajobrazy i miejsca, gdy przyroda budzi się do życia. A u Państwa widać już pierwsze oznaki wiosny?

Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.pl

zdjęcia: materiały nadesłaneWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.