bieszczady24.pl 1_2

 

Tak, materac piankowy, to bardzo dobry wybór, ponieważ otrzymujemy materac wyjątkowo wygodny, trwały, nowoczesny. Materace z pianek - technologia wytwarzania pianki do materaca stanowi dziedzinę zainteresowania najnowocześniejszych badań chemicznych - posiadają wiele przewag nad innymi rodzajami materaców. Przedstawimy trzy znakomite produkty - materace z pianki, które można polecić każdemu, kto oczekuje od materaca wysokiego standardu.

Materac piankowy Melody od Hilding

Materac Melody to bardzo klasyczny model materaca piankowego. Gwarancje producenta, słynnej firmy Hilding, dotyczą wytrzymałości, właściwości prozdrowotnych, długiego użytkowania i nieziemskiego komfortu odpoczynku. W tym materacu pianka jest lateksowa. Syntetyczny lateks jest tworzywem, którego pożądane cechy użytkowe trudno pobić stosując inne materiały. Melody to twardy materac, zatem zatem ułożone na nim ciało osoby odpoczywającej będzie ułożone w odpowiedniej pozycji. Aż siedem stref twardości, które wchodzą w skład wewnętrznej budowy materaca, daje w efekcie efekt nazywany przez niektórych użytkowników "płynięciem". W każdym razie takie rozproszenie i wydzielenie stref niezależnie przyjmujących nacisk ciała zostanie docenione przez koneserów dobrego wypoczynku i zdrowego snu. Główny budulec, a więc pianka lateksowa, nie tylko czyni materac absolutnie higienicznym (tym bardziej, że w połączeniu ze świetną wentylacją materaca), lecz również jest trwała i niesamowicie wygodna, dopasowuje się do obciążenia. Dla materaca Melody możemy wybrać jeden spośród dwóch wspaniałych pokrowców. Ten materac prezentuje najwyższą klasę, którą docenią osoby dobrze znające temat i testujące materac przez naoczne doświadczanie jego zalet. (Aby "poczuć to", wystarczy spędzić na nim kilka chwil).

Janpol Libera - ciekawy materac piankowy

W tym zestawieniu nie chcemy pominąć świetnego materaca Janpol Libera, który pomimo nieco niższej ceny również zalicza się do profesjonalnych produktów do sypialni. Pianki w konstrukcji tego materaca są różnych rodzajów, lecz ich połączenie tworzy doskonały balans, wyraźnie odczuwalny subiektywnie jako komfort przebywania na nim. Materac jest rolowany i wyjątkowo elastyczny, zatem jego instalacja jest możliwa także na łóżkach z regulowanym podgłówkiem lub częścią podnoszącą kończyny dolne. Powierzchnią, na której się kładziemy mogą być obie zewnętrzne powierzchnie materaca - jest dwustronny, a obie strony różnią się twardością, zatem sami wybieramy stopień twardości.

bieszczady24.pl 2_2

Materac z pianki Materasso Premier

Na koniec trudno uniknąć także krótkiego opisu świetnego modelu materaca Materasso Premier. Materac piankowy: użyto zaawansowanych pianek Eliocell (trwałość, sprężystość, przewiwwność) oraz Nightfly (punktowe przyjmowanie nacisku, pianka jest ekologiczna). Na tym materacu również możemy spać i odpoczywać z obu stron. Model oferowany jest w dwóch typach twardości, dołączony pokrowiec nadaje się do prania i bardzo dobrze radzi sobie z wilgocią (np. potem). Jest przykładem dopracowanej konstrukcji, projektem spełniającym cele, dla których został opracowany: wygoda, zdrowy sen, dbałość o mięśnie i układ kostny użytkownika materaca.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane