Wielki Piknik Rodzinny na rzecz podopiecznych "Promyka Nadziei"

Data wydarzenia: 2018-06-23

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Stowarzyszenie "Promyk Nadziei" oraz DJ Agami zapraszają na Wielki Piknik Rodzinny, podczas którego organizatorzy będą zbierać pieniądze na podopiecznych stowarzyszenia.
Podczas pikniku na uczestników czeka wiele atrakcji. W programie między innymi przejażdżki konne, pokazy walki rycerskiej, prezentacja broni przez Wojska Obrony Terytorialnej, tor łuczniczy, malowanie twarzy, pyszne jedzenie i wiele innych.


Delfin_dziecko_piłka


Dochód z pikniku przeznaczony będzie na Delfinoterapię  dla podopiecznych stowarzyszenia "Promyk Nadziei".


Stowarzyszenie wspiera rozwój i sprawuje codzienną opiekę nad 18 niepełnosprawnymi dziećmi. Swoją misję wypełnia już od 17 lat na końcu Polski, w Bieszczadach.


- Codziennie pokonujemy dziesiątki kilometrów dowożąc podopiecznych na wyznaczone godziny terapii. Dbamy by prowadzone formy rehabilitacji nie pokrywały się z zajęciami lekcyjnymi w szkole lub indywidualnymi w domu. Tym sposobem maksymalizujemy godziny terapeutyczne dzieci, które prowadzone są od poniedziałku do soboty włącznie. Naszym podopiecznym zapewniamy: terapię logopedyczną, rehabilitację ruchową, terapię zajęciową indywidualną i grupową oraz zabiegi masażu. Oprócz transportu podopiecznym zapewniamy też wyżywienie w naszej placówce. Od lat nasi podopieczni nie byli na wspólnych wakacjach. Chcemy zorganizować dla nich terapię, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyli – delfinoterapię. Wszystkie działania, które teraz podejmujemy łączą się w jeden cel – zbieranie środków na wyjazd - piszą członkowie stowarzyszenia.


plakat-A3-promyk-nadziei-GREEMI


Lokalizacja: Ustrzyki Dolne (Ustrzyki Dolne)