Firma WOLNA ENERGIA. Budujemy lepszą przyszłość

Nasza planeta jest dla nas bardzo ważna, jak również nasi klienci których obsługujemy na co dzień w zakresie wykonywania instalacji PV oraz wymiany starych kotłów ciepła na nowe zyskujące bardzo szybko polski rynek pompy ciepła. ​​​​​Chcąc żyć w harmonii z naturą i mądrze wykorzystując źródła naturalne chcielibyśmy przypomnieć państwu, że od 1 czerwca 2018 r. na terenie województwa podkarpackiego zaczęła obowiązywać uchwala antysmogowa zobowiązująca klientów do wymiany starych, wysokoemisyjnych kotłów c.o. kotłów na węgiel i drewno (poniżej 3 lub 4 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012). Drugą ważną dla państwa informacją jest zmiana w systemie rozliczeń prosumentów w zakresie użytkowania instalacji fotowoltaicznych, która wyznacza czas złożenia wniosków na przyłączenie mikroinstalacji do sieci na obecnych preferencyjnych zasadach tylko do 31 marca 2022 r.! Wychodząc naprzeciw naszym klientom poniżej przedstawiamy ofertę naszej firmy zachęcając do kontaktu.

FOTOWOLTAIKA – WYDAJNE ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO

Fotowoltaika jest jedną z kilku metod pozwalających na pozyskanie darmowej energii elektrycznej. Jest ona rozwiązaniem przyjaznym nie tylko środowisku, ale również naszemu portfelowi. W jaki sposób pozyskiwana jest więc darmowa energia elektryczna? Jednym ze sposobów są panele słoneczne, które umożliwiają przemianę energii cieplnej, której źródłem są promienie słoneczne, w prąd zmienny trafiający bezpośrednio do instalacji elektrycznej domu, budynku lub gospodarstwa. Fotowoltaika to jednak nie tylko rozwiązania naziemne, ale również podziemne, czego najlepszym przykładem są pompy ciepła, które pozwalają na pobranie energii z ziemi i przetworzenie jej w energię cieplną. Darmowa energia elektryczna, której źródłem są instalacje fotowoltaiczne, pozwala na zmniejszenie zapotrzebowania na prąd dostarczany z sieci. Co za tym idzie? Fotowoltaika nie tylko nie generuje szkodliwych dla środowiska substancji ale wpływa również na obniżenie miesięcznie opłacanych rachunków za prąd. Warto mieć jednak na uwadze, że instalacje fotowoltaiczne gwarantują pełną sprawność jedynie w przypadku właściwego ich montażu – profesjonalne usługi z tego zakresu świadczy firma Wolna Energia.

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ PRZEZ WOLNĄ ENERGIĘ

Montaż instalacji fotowoltaicznej wykonany przez naszych specjalistów polega na odpowiednim podłączeniu wszystkich paneli, kabli, rozłączników, bezpieczników i innych podzespołów, aby wszystkie elementy prawidłowo ze sobą współgrały. Warto również zauważyć, że instalacja fotowoltaiczna nieprawidłowo zamontowana do sieci energetycznej będzie źle działać – przez co stanie się nieopłacalna. Dlatego warto wybrać wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy kompleksowo zajmą się montażem instalacji fotowoltaicznej. Niezależnie gdzie chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną – nasi specjaliści wykonują montaż zarówno na dachu jak i na gruncie.

 

DLA KOGO WYKONUJEMY MONTAŻ FOTOWOLTAICZNEJ INSTALACJI?

Montaż fotowoltaicznej instalacji wykonujemy zarówno dla prywatnych domów, rolników jak i firm. Tym bardziej, że jako prężnie działająca firma zdajemy sobie sprawę, że montaż instalacji fotowoltaicznej to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób korzystających z energii elektrycznej, którzy chcieliby zaoszczędzić na domowym lub firmowym budżecie oraz polepszyć jakość powietrza. Czyli im więcej potrzebują Państwo energii elektrycznej, tym większe jest zapotrzebowanie oraz zyski wynikające z podłączenia instalacji fotowoltaicznej. Kompleksowo przeprowadzony montaż instalacji fotowoltaicznej wykonywany jest przez naszych fachowców na terenie całej Polski.

DARMOWA ENERGIA ELEKTRYCZNA – POZNAJ NASZE SPOSOBY NA JEJ POZYSKANIE

AGROENERGIA

Kto jak kto, ale to właśnie rolnicy wiedzą najlepiej, ile można zyskać dzięki słońcu. Dla nich oczywistym jest, że jego promienie służą do uprawy roślin czy hodowli zwierząt. Ale nie każdy z nich wie, że to nie jedyne możliwe zalety. Panele fotowoltaiczne, korzystające z tych samych, niewyczerpalnych, zasobów, mogą skutecznie wyprodukować prąd, tak niezbędny w funkcjonowaniu każdego gospodarstwa – domowego i rolniczego.

RÓŻNEGO RODZAJU PANELE FOTOWOLTAICZNE

Panele fotowoltaiczne to elementy, które zamieniają energię płynącą ze słońca w energię elektryczną. Dzięki temu możemy mieć tańszy prąd w domu czy nawet w przedsiębiorstwie, ponieważ zmniejszą się nasze rachunki od zakładu energetycznego. Jak to działa? Otóż cała instalacja fotowoltaiczna przyłączona jest do instalacji elektrycznej naszego budynku, aby móc pobierać prąd w dowolnej chwili. Warto zwrócić uwagę, że energią uzyskaną dzięki panelom fotowoltaicznym możemy zasilić wszystkie urządzenia elektryczne w naszym domu w tym również grzać wodę lub cały dom jednorodzinny.

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze, które wymuszają przepływ powietrza z obiektu o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Innymi słowy maszyny te przekształcają energią z powietrza, gruntu lub wody na energię cieplną potrzebną w każdym domu. Dzięki temu możemy ogrzać dom, podgrzać wodę użytkową lub ochłodzić mieszkanie w upalne dni. Warto zwrócić uwagę, że oferowane przez nas pompy ciepła są z roku na rok coraz popularniejsze, ponieważ zastępują inne urządzenia instalacji grzewczej i są tanim sposobem na ogrzanie domu.

Posiadamy zabezpieczone stany magazynowe, a montaż przez własne i wyspecjalizowane ekipy zapewnia klientom rzetelne wykonanie. Z nami możesz mieć pewność, że zdążysz z podłączeniem fotwoltaiki jeszcze przed zmianami.

Numer do kontaktu w celu umówienia na bezpłatny audyt: 570 763 236 lub za pomocą strony internetowej https://wolnaenergia.eu

   

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

   


27-01-2022