Nadleśnictwo Brzozów ma nowego szefa!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Nadleśnictwo Brzozów ma nowego szefa! Został nim dr. inż. Artur Królicki.

Dr inż. Artur Królicki jest absolwentem Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie, a także Podyplomowych Studiów Technizacji Leśnictwa SGGW-AR, Studium Pedagogicznego ODN w Rzeszowie, Podyplomowych Studiów Rachunkowości Zarządczej i Controllingu SGH oraz Zarządzanie Ludźmi w Firmie realizowanych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Tytuł doktora nauk leśnych uzyskał w 2004 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Pracę zawodową zaczął w roku 1985 w Nadleśnictwie Lesko, gdzie pełnił różne funkcje w dziale technicznym. W okresie 2002-2003 był naczelnikiem Wydziału Marketingu RDLP w Krośnie a w latach 2003-2010 naczelnikiem Wydziału Planowania i Analiz Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Od lutego 2010 roku ponownie pracował w biurze RDLP w Krośnie, pierwotnie jako naczelnik wydziału, a od roku 2012 jako zastępca dyrektora ds. ekonomicznych.

Jego pasją są piesze wędrówki. W nogach ma setki kilometrów przemierzonych nie tylko po górach Polski ale i Europy. W nowym miejscu pracy stawia na ludzi, ponieważ to z drugim człowiekiem buduje się porozumienie i realizuje wspólne cele.

źródło: Nadleśnictwo Brzozów
fot. archiwum Lasów Państwowych

18-05-2024


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie